Welcome to Risun فن آوری زیستی وارز!

Tel:+86-29-8610-0730
رده محصول
تماس با ما

تلفن:+ 86-29-8610-0730

فکس:+ 86-29-8610-5620

ایمیل: sale@risunextract.com

وب: www.risunextract.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
عصاره های گیاهی مانع از توسعه سرطان لوزالمعده


عصاره های گیاهی مانع از توسعه سرطان لوزالمعده


شاخ و برگ گیاهان یافت به تازگی برای کشتن سلول های سرطان لوزالمعده نیز مهار سرطان لوزالمعده اثر ضد به گفته محققان مرکز سرطان کیمل در جفرسون ظاهر می شود. داده ها در عملکردها تابستون سالانه جلسه 2009 در دنور ارائه شد.

Thymoquinone تشکیل دهنده عمده استخراج روغن از دانه گیاهی خاورمیانه نام سیاه دانه, خواص ضد التهابی است که کاهش انتشار واسطه های التهابی در سلول های سرطان لوزالمعده, با توجه به عرفات Hwyda، دکتر، دکترا، دانشیار جراحی دانشگاه جفرسون پزشکی دانشگاه توماس جفرسون و عضو جفرسون لوزالمعده، صفراوی و مرکز سرطان مرتبط به نمایش گذاشته.

دانه دانه ساتیوا و نفت استفاده می شود در طب سنتی در بسیاری از کشورهای خاور میانه و آسیا. کمک می کند تا درمان وسیعی از بیماری ها از جمله برخی از اختلالات سیستم ایمنی و التهابی عرفات دکتر گفت. مطالعات قبلی نیز آن را به اثر ضد سرطان پروستات و روده بزرگ سرطان نشان داده اند.

بر اساس بر یافته های قبلا منتشر شده خود را که thymoquinone مهار هیستون deacetylases (HDACs)، دکتر عرفات و همکاران او در مقایسه با خواص ضد التهابی thymoquinone و trichostatin A، مهارکننده HDAC است که قبلاً به سرطان های مرتبط با التهاب بهبود نشان داده است.

محققان از سلول های سرطان لوزالمعده ductal (PDA) که برخی از آنها قبلاً بودند با سیتوکین TNF آلفا به القاء التهاب استفاده می شود. Thymoquinone تقریبا به طور کامل بیان چند سايتوکينهای التهابی، از جمله TNF آلفا اینترلوکین-1beta اینترلوکین-8 Cox-2 و MCP-1 اثر است که بیشتر نسبت به اثر trichostatin علي بود را لغو کرد

گیاه همچنین مهار فعال سازی و سنتز NF-kappaB، عامل رونویسی است که در التهاب همراه سرطان شناخته شده است. فعال شدن NF-kappaB در سرطان لوزالمعده مشاهده شده است و ممکن است یک عامل در سرطان لوزالمعده در برابر عوامل شیمی درمانی. هنگامی که مدل های حیوانی از سرطان لوزالمعده تحت درمان بودند با thymoquinone، 67 درصد از تومور قابل توجهی جهانیان شد و سطح سيتوکين ها نژادها در تومور قابل توجهی کاهش می یابد.

التهاب در توسعه بدخیمی تومور جامد چند شناخته شده است. پانکراتیت مزمن, ارثی و پراکنده، همراه با خطر ابتلا به سرطان لوزالمعده است.

"این بسیار هیجان انگیز هستند و نتایج رمان،" گفت: دکتر عرفات. "نه تنها بیماران مبتلا به پانکراتیت مزمن می تواند به نفع از این اما همچنین مختلف دیگر را گروه با خطر توسعه یا عود سرطان لوزالمعده مانند اعضای خانواده های پرخطر و بیماران پس از جراحی. این اثرات قوی نشان می دهد وعده برای گیاه به پتانسیل استراتژی پیشگیرانه و درمانی برای سرطان لوزالمعده. از همه مهمتر، شاخ و برگ گیاهان و روغن استفاده نسبتا امن هستند و برای هزاران سال بدون عوارض گزارش شده سمی استفاده شده است."