Welcome to Risun فن آوری زیستی وارز!

Tel:+86-29-8610-0730
رده محصول
تماس با ما

تلفن:+ 86-29-8610-0730

فکس:+ 86-29-8610-5620

ایمیل: sale@risunextract.com

وب: www.risunextract.com

Amygdalin

Amygdalin

Amygdalin نام دیگر: D-(-)-Amygdalin; (س)-Amygdalin; (س)-Amygdaloside; (س)-Laenitrile; (2R) -2-فنیل - 2-[(3R، 2R 4S, 5S, 6R) - 3,4,5 - trihydroxy - 6-[[(3R، 2R 4S, 5S, 6R) - 3,4,5 - trihydroxy - 6 - o (هیدروکسی متیل)

جزئیات محصول

Risun Inc فن آوری زیستی یکی از پیشرو amla تولید کنندگان عصاره میوه و استخراج کنندگان خوش کارخانه عرضه خالص طبیعی و 100% طبیعی amla خرید میوه از قیمت پایین و کیفیت بالا.

Amla عصاره

نام محصول: عصاره میوه Amla

گیاه شناسی منبع: Phyllanthus emblica L.

قسمت مورد استفاده: میوه

ظاهر: پودر ریز قهوه ای.

مشخصات: 10:1

روش تست: تی ال سی

کاربردهای پزشکی amla عصاره

Amla و یا انگور فرنگی هندی توسط پزشکان هندی برای بسیاری از شرایط مزمن از جمله کنترل قند خون استفاده شده است.  Amla نام هندی در حالی که در زبان سانسکریت، اصطلاح مورد استفاده Amalaki. این میوه خوراکی برای محتوای بالای خود را از ویتامین C و فعالیت آنتی اکسیدانی قوی خود، قوی تر از بسیاری از گیاهان دیگر شناخته شده است.

نام گیاه شناسی
نام گیاه شناسی amla Emblica officinalis مرغ خوشه قرمز و Phyllanthus emblica هستند.

Amla سود
اگر چه پزشکان Ayurvedic مقدار زیادی از تجربه با استفاده Amla، تحقیقات انسان کمی موجود در غرب است. تحقیقات انجام داده شده است با amla نقش آن به عنوان یک آنتی اکسیدان در پیشگیری از زخم، برای افراد مبتلا به دیابت، برای ارزیابی ذهنی و حافظه اثرات و خواص ضد التهابی خود. متاسفانه، بسیاری از این تحقیقات با حیوانات انجام شده و وجود دارد تعداد کمی از مطالعات انسانی است که به ما در چه شرایطی این گیاه بسیاری بهره مند است.

در مطالعات جوندگان amla مفید به عنوان یک آنتی اکسیدان, کلسترول و کنترل قند خون برای حافظه, یافت شده و استفاده از amla مفید در توسعه ممکن دیابتی آب مرواريد در موش صحرايي بود.

آنتی اکسیدان
با توجه به محتوای بالای خود را از ویتامین C و پلی فنول amla عصاره یک آنتی اکسیدان قوی است.

فعالیت antioxidative polyphenolic محتوا و اثر ضد گلیکاسیون برخی از گیاهان دارویی تایلندی به طور سنتی مورد استفاده در بیماران مبتلا به دیابت.
درمان آب مد 2009 مارس; عرض Kusirisin، Srichairatanakool S، Lerttrakarnnon P، Lailerd N، Suttajit متر، Jaikang ج، علم Chaiyasut ج. گروه داروسازی، دانشکده داروسازی دانشگاه چیانگ مای Chiang Mai 50200، تایلند.
عصاره اتانولی 30 تایلندی گیاهان دارویی، به طور سنتی به عنوان درمان های جایگزین در دیابت، استفاده برای فعالیت های antioxidative مورد بررسي قرار گرفتند. گیاهان پنج فعالیت آنتی اکسیدانی قوی بود: emblica Amla Phyllanthus لین،.، هلیله Retz. Morinda citrifolia لین،.، Kaempferia شاهتره بر دیوار. و Houttuynia cordata Thunb. /. Amla قوی تر از فعالیت های antioxidative از گیاهان دیگر بود. تحقیقات نشان داد که کل سیاهرگ ها و تانن Amla و محتوای فلاونوئيدی Houttuynia cordata بالاترین بود. نتایج این مفهوم را میرسانند که این گیاهان بالقوه منابع طبیعی آنتی اکسیدان است که رادیکال های آزاد، تمیز کردن فعالیت است و ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش استرس اکسیداتیو در دیابت است.

بررسي مواد شیمیایی و آنتی اکسیدان انگور فرنگی هندی amla مکمل.
و رزولوشن Phytother ژانویه 2009. Poltanov EA, Shikov AN Dorman HJ بر Pozharitskaya ماکاروف، VG، تیخونوف معاونت Hiltunen رضا باز شرکت سهامی 'Diod'، 11a خیابان Derbenevskaya، 113114، مسکو، روسیه.
این مطالعه بررسی خواص مواد شیمیایی و آنتی اکسیدانی عصاره میوه تجاری amla چهار. عصاره تمام پاسخ مثبت در فنل کل کل فلاونوئيدی و تانن کل سنجش تولید. حضور عمدتا analytes polyphenolic، مانند ellagic و گالیک اسید و corilagin، تایید شد.

Amla کلسترول
اثر amla (Emblica officinalis مرغ خوشه قرمز.) بر کلسترول و پراکسيداسيون در موش تغذیه کلسترول.
ج Nutr Vitaminol علمی (توکیو). دسامبر 2005; 51 (6): 413-8.
موسسه طبیعی طب تویاما پزشکی و داروسازی دانشگاه 2630 Sugitani تویاما ژاپن.
اثرات amla در سطوح اکسیداسیون کلسترول و لیپوپروتئین با چگالی پایین (LDL) در in vitro و in vivo با استفاده از اکسیداسیون LDL ناشی از Cu(2+) و رت تغذيه شده با رژيم را مورد بررسی قرار گرفت. SunAmla و اتیل استات (EtOAc) استخراج از amla مهار قابل توجهی اسید تیوباربیتوریک (TBA)-سطح ماده واکنش اکسیداسیون LDL ناشی از Cu(2+) و اثرات قوی تر نسبت به probucol شد. این نتایج نشان می دهد که amla ممکن است کلسترول خون و پیشگیری از تصلب شرایین موثر است.

دیابت
كنترل ديابت به نفع amla شاخ و برگ گیاهان یا عصاره amla است؟
مطالعه در حیوانات نشان می دهد که این مکمل گیاهی برای ایفای نقش در کاهش آسیب اکسیداتیو از قند خون بالا.

Amla عصاره استرس اکسيداتيو در موش هاي ديابتي ناشي از تزريق استرپتوزوتوسين را کاهش می دهد.
J Med مواد غذایی. پاییز 2005; 8) 3): 362-8. بیوگرافی تغذیه بخش Taiyo Kagaku شرکت گیم، یوکایچی، میه ژاپن
خواص آنتی اکسیدانی عصاره amla و اثرات آنها بر استرس اكسيداتيو در استرپتوزوتوسين در موش صحرايي مورد بررسي قرار گرفتند. Amla صورت یا تجاری آنزيمي استخراج SunAmla (Taiyo Kagaku شرکت گیم، یوکایچی،، ژاپن) و یا کسری سیاهرگ ها غنی از عصاره اتيل استاتي خوراکی به مدت 20 روز استرپتوزوتوسين حيوانات ديابتي داده شد. Amla نشان داد قوی رادیکال های آزاد، تمیز کردن فعالیت عصاره. Amla قوی مهار تولید محصولات پیشرفته گليکوزيله، پایان داد. تجويز خوراكي amla عصاره برای موش های صحرايی ديابتی کمی بهبود افزایش وزن بدن و نیز قابل توجهی مختلف شاخص های استرس اکسیداتیو از سرم موش صحرايي ديابتي را کاهش داد.

حفاظت در برابر تشعشع
مصرف مکمل های عصاره amla خواهد بود مفید در کسانی که تحت پرتو درمانی و یا آن نیز که محافظت از سلول های سرطانی است که تابش در تلاش برای نابود کردن

اثر عصاره Emblica چمنی Against Radiation-Induced آسیب در موش.
Integr سرطان وجود دارد. یدلایمخیرات 2009; Jindal A, Soyal D, شارما A، Goyal PK. تابش و آزمایشگاه زیست شناسی سرطان بخش جانورشناسی دانشگاه راجستان جیپور هند.
اثر پرتو، amla عصاره در موش بررسی شد. سوئیس سوري اشعه گاما (5 Gy) غیبت (کنترل) و یا حضور (تجربی) amla عصاره خوراکی 100 میلی گرم/کیلوگرم وزن بدن، یک بار روزانه به مدت 7 روز متوالی قرار گرفتند. نمونه روده کوچک (ژژونوم) از موش ها حذف شد و مورد مطالعه در فواصل مختلف کالبد شکافی از ساعت 12 تا 30 روز. در کنترل حیوانات دخمه جمعیت سلول های میتوزی و پرزهای طول شاخصی در روز 1 کاهش شد; این به بعد شروع به تدریج افزایش اما سطح عادی حتی در فاصله کالبد شکافی گذشته رسیدن بود. حیوانات amla عصاره قبل از تابش دریافت تعداد بیشتری از سلول دخمه ها و چهره های میتوزی که در مقایسه با درمان به دارو های غیر کنترل در تمام فواصل کالبد شکافی بود. تابش حیوانات منجر به افزايش وابسته به دوز پراكسيداسيون و کاهش گلوتاتیون و همچنین غلظت کاتالاز در روده در 1 ساعت تابش. در مقابل amla عصاره درمان قبل از تابش ناشی از کاهش قابل توجهی در ميزان پراکسيداسيون ليپيدی و ارتفاع در سطح کاتالاز و گلوتاتیون.

پوست و کلاژن
نوع ترویج طرفدار کلاژن و فعالیت های ضد كلاژناز Phyllanthus emblica عصاره در فیبروبلاست ماوس.
جعفر Cosmet علمي 2009 ژوئیه-اوت; Chanvorachote P, Pongrakhananon V، Luanpitpong S، ب Chanvorachote، Wannachaiyasit S، Nimmannit U. Chanvorachote P، Pongrakhananon پنجم، Luanpitpong S، Chanvorachote ب، Wannachaiyasit S، Nimmannit U. گروه فيزيولوژي, دانشکده علوم دارویی دانشگاه Chulalongkorn, بانکوک, تایلند.
به عنوان بخشی از جستجوی مداوم برای فعالیت فارماکولوژیک رمان amla تحقيق نشان داده است آن نوع من اثرات ترویج و ضد كلاژناز کلاژن در سلول های فيبروبلاست موس اولیه. غلظت 0.1 ميلي گرم در ليتر عصاره amla نوع افزايش من طرفدار کلاژن در سطح بیشتر از شاهد. عصاره Emblica ایجاد می شود حدود 7.75-fold بزرگ در نوع من طرفدار کلاژن القایی در مقایسه با asiaticoside تقویت کلاژن های گیاهی شناخته شده در غلظت درمان همان. Amla عصاره فعالیت كلاژناز در صورت وابسته به دوز مهار شد. این عصاره های گیاهی اثر فارماکولوژیک امیدوار کننده است که مزایای سنتز کلاژن و محافظت در برابر خود می تواند به عنوان یک ماده ضد پیری طبیعی مورد استفاده قرار گیرد.

اسپرم حفاظت از سموم و مواد مخدر
اثر Spermatotoxic اکراتوکسين و بهبود آن توسط Emblica officinalis آب عصاره.
پل acta Pharm. 2009 آذر و دی; Chakraborty د Verma رضا سم شناسی بخش گروه زيست شناسی، دانشکده دانشگاه احمدآباد گجرات دانشگاه علوم 380 009، هند.
اين مطالعه اثر spermatotoxic بهبود اکراتوکسين و آن را توسط Emblica عصاره آبی صورت بود. هنگامی که موشهاي نر سوري با اکراتوکسين تحت درمان قرار گرفتند. تغییرات در پارامترهای مختلف باروری (تعداد اسپرم، تحرک اسپرم، زنده ماندن اسپرم و نرخ باروری) مشاهده شد، که بیشتر تحت درمان با آب عصاره Emblica چمنی (2 میلی گرم/حیوانات/روز برای 45 روز) بهبود در اثر اکراتوکسين ناشی از spermatotoxic اشاره شده است. هنگامی که سیستم تعلیق طبیعی سلول اسپرم انسان با اکراتوکسين (شرايط) تحت درمان قرار گرفت، تغييرات مورفولوژيک مختلف مشاهده می شد. این علاوه بر این، هنگامی که تحت درمان با عصاره آبی Emblica officinalis شد تخفیف.

Amla گیاه شیمی
این گیاه دارای بسیاری از مواد از جمله آپی گالیک اسید ellagic اسید chebulinic اسید، quercetin)، chebulagic اسید corilagin isostrictiniin گالات متیل و luteolin. تانن در amla شامل Phyllaemblicin B emblicanin A (37 درصد)، emblicanin B (33%)، punigluconin (12 درصد) و pedunculagin.

Amla مکمل موجود در فروشگاه و یا در اینترنت
Amla مکمل - بهشت گیاهان 100٪ عصاره Amla 20:1. عصاره میوه Amla (Phyllanthus emblica) 20:1 (معادل 5000 میلی گرم میوه تازه کل) - 250 mg. عصاره بهشت Amla گیاهان به طور طبیعی با استفاده از تنها بهترین کیفیت میوه ها در محیط بکر پایین کوه های هیمالیا رشد استخراج شده است.

Amla پودر استفاده
پودر Amla نور رنگ قهوه ای با بوی گس است. Amla پودر فروخته شده در کیسه های یک پوند پیشنهاد استفاده از یک قاشق چای خوری روزانه و یا به عنوان مورد نیاز

خواص درمانی:

آن عمدتا درمان سرد و تب، سرفه، گلو درد، دیفتری، تشنگی، سوء هاضمه، شکم درد، هپاتیت مزمن، فشار خون بالا، چاقی، چربي، ادم خام حرارت، ادرار، و غیره.

COA amygdalin

مورد

مشخصات

نتیجه

روش

ترکیبات سازنده

NLT 98.0%amygdalin

98.50%

HPLC

حسي
ظاهر

پودری

مطابق با

NLS-QCS-1008

رنگ

سفید

مطابق با

GB/T5492-2008

بو

مشخصه

مطابق با

GB/T5492-2008

طعم

مشخصه

مطابق با

GB/T5492-2008

جدا استفاده می شود

دانه

مطابق با

/

روش خشک کردن

اسپری خشک کن

مطابق با

/

استخراج حلال

آب و اتانول

مطابق با

/

مشخصه های فیزیکی
اندازه ذرات (80mesh)

100.0%pass40mesh

مطابق با

GB/T 5507 2008

رطوبت

< 1.50%

1.10%

GB/T 14769 1993

محتوای خاکستر

< 1.50%

0.25%

AOAC 942.05، 18

انحلال پذیری

محلول در اتانل و آب گرم و غیره.

مطابق با

بصری

نقطه ذوب

223-226 ℃

224-225.5

GB21781 2008T

فعالیت نوری خاص

-40.0 ° ~-45.0 °

-42.6

GB 613-88

حلال های باقی مانده

Eur.Pharm

مطابق با

AOAC 986.15، 18

آفت کش ها

منفی

مطابق با

AOAC 971.21، 18

فلزات سنگین
کل فلزات سنگین

< 10.0%ppm

مطابق با

USP < 231 > روش دوم

به عنوان

< 2.0%ppm

مطابق با

AOAC 986.15، 18

سرب

< 2.0%ppm

مطابق با

AOAC 986.15، 18

سی دی

< 0.5%ppm

مطابق با

AOAC 986.15، 18

Hg

< 0.5%ppm

مطابق با

AOAC 971.21، 18

آفت کش ها باقی مانده
666

< 0.2%ppm

مطابق با

GB/T5009.19-1996

ددت

< 0.2%ppm

مطابق با

GB/T5009.19-1996

آزمون میکروبیولوژیکی
تعداد کل صفحه

< 1، 000fu/g

90fu/g

AOAC 990.12، 18

کل مخمر یا کپک

< 100fu/g

15fu/g

FDA (بم) فصل 18، اد 8.

E.coli

منفی

منفی

AOAC 997.11، 18

سالمونلا

منفی

منفی

FDA (بم) فصل 5، 8 اد.


Hot Tags: Amygdalin داده شده کارخانه GMP چین تولید عرضه.

یک جفت: Elagolix

بعدی: عصاره گل لیندن

محصولات مرتبط